Woensdag 29 september: Sportcafé met Tweedekamerlid Rudmer Heerema

VVD Leidschendam-Voorburg organiseert op woensdag 29 september om 20.00u een bijeenkomst speciaal voor sportbestuurders, sporters, fans en iedereen die sport in onze gemeente wil stimuleren. De avond staat onder leiding van VVD Tweede Kamerlid Rudmer Heerema; zelf oud-topsporter en de man achter het Nationale Sportakkoord en onze eigen VVD wethouder van Sport, Astrid van Eekelen.

Maar wat moet er dan precies in dat programma staan? Om die vraag te beantwoorden nodigen we iedereen uit om hierover mee te praten en zijn of haar ideeën voor een sportieve gemeente te delen. De bijeenkomst vindt plaats op sportcentrum Westvliet, aan de Westvlietweg 55.

Toegang is gratis en aanmelden kan via deze link: https://forms.gle/3DgLgpbEqgDb9zL67 Daags voor de bijeenkomst ontvangen de aanmelders een mail met alle benodigde info.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *